Aukcja Art & Design 5
Aukcja Art & Design 5
Marek Okrassa - Palmy
więcej...
foto: serwis prasowy aukcji Art & Design
Aukcja Art & Design 5
Bartłomiej Chwilczyński, Journey XCVI, 2022, 70 x 50 cm, litografia, kolaż, papier
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Bartłomiej Koter, Violet fog in Paris, 2021, 51 x 100 cm, olej, deska
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Folie celuloidowe do filmu Beavis and Butt-Hea
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Deck deskorolki z własnoręcznym autografem Tony'ego Hawka.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Lister, Autoportret, bootleg toy
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Natalia Bażowska, Myśl jest realną siłą, 2021, 70 x 50 cm, olej, płótno.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Oryginalna folia celuloidowa do anime Czarodziejka z Księżyca
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Rafał Tarnawski, Imagine, 2016, rzeźba z polichromowanej żywicy, złocenie, podstawa z drewna, wys. 57 cm.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Retrogimmick, metoda: Custom Bootleg Toys, rok: 2019, 30 x 30 cm.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Rękawica MMA Joanny Jędrzejczyk z autografem.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Urszula Tekieli, Amicus XXII, 2022, 90x90 cm, olej, płótno.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Jeff Koons, Hulk Elvis - nadmuchiwana postać Hulka z wystawy artysty w Gagosian Gallery w Londynie w 2007.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Joanna Głażewska, Brzask, z cyklu EKO, 2022, 150 x 150 cm, akryk, technika własna.
więcej...
Aukcja Art & Design 5
Krzyk awh… too much beauty! Tribute to Edvard Munch, 2012, 80 x 60 cm, olej, płótno.
więcej...
Podziel się
Zamknij reklamę za
s.
X
Zamknij reklamę
...
email