
Biokominek w salonie
Biokominek umieszczony na stoliku kawowym to dobry pomysł dla tych, którym nie odpowiada typowa forma paleniska, oraz tych, którym zależy na oszczędności miejsca. Kominek jest zamknięty z każdej strony, dzięki czemu płomień nie zagraża dzieciom ani zwierzętom. Biokominek Groundfloor - Planika (planikafires.pl). Taki stół z wbudowanym biokominkiem pozwala w bezpieczny sposób cieszyć się ogniem.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w salonie
Biokominki to nowoczesny element wyposażenia mieszkania. Całą energię powstałą podczas spalania paliwa oddają otoczeniu, są więc doskonałym uzupełnieniem standardowego ogrzewania mieszkania. W obudowie biokominków królują stal i szkło. Taki zestaw doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w sypialni
Biokominki wiszące zwykle wybierane są do salonów, jednak nie ma żadnych przeciwwskazań, by takie palenisko znalazło się w sypialni. Wręcz przeciwnie – migoczące płomienie, które można obserwować z łóżka budują kameralny, romantyczny nastrój. Biokominek Expresione - Planika (planikafires.pl).
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w salonie
W przeciwieństwie do grzejników stosowanych w większości mieszkań, biokominki nie wysuszają powietrza. Wręcz przeciwnie – nawilżają je, ponieważ wydzielają parę wodną poprzez spalanie bioetanolu.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w jadalni
Ze względu na użycie ekologicznego paliwa, biokominki nie wydzielają dymu, sadzy, ani nieprzyjemnego zapachu, a co za tym idzie – nie wymagają podłączenia do komina. Idealnie nadają się więc do mieszkań w blokach i takich pomieszczeń jak jadalnia. Dobrze, jeśli niewielki mobilny biokominek wyposażony jest w osłony płomienia – dzięki temu w jego sąsiedztwie można się czuć wpełni bezpiecznie i swobodnie go przenosić.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek na tarasie
Wolno stojące modele kominków ekologicznych charakteryzują się zazwyczaj oryginalnym, efektownym designem, są więc ozdobami same w sobie. Ponadto przenoszenie ich nie stanowi problemu, dzięki czemu mogą dekorować inne pomieszczenie (a nawet taras!) każdego dnia.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w sypialni
Nowoczesne biokominki z dużymi taflami szkła przepuszczają światło, dzięki czemu sprawiają wrażenie, jakby wcale nie zajmowały miejsca. Można więc wstawiać je do pomieszczeń o skromnych rozmiarach bez obawy, że zagracą wnętrze. Biokominek L-shape - Planika (planikafires.pl).
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w salonie
Biokominek umieszczony na stoliku kawowym to dobry pomysł dla tych, którym nie odpowiada typowa forma paleniska, oraz tych, którym zależy na oszczędności miejsca.
Źródło: Archiwum serwisu

Biokominek w salonie
Biokominki prezentują się niezwykle elegancko i urokliwie – dodają wnętrzom naturalnego wizualnego ciepła i przytulności. Jeśli aranżacja twojego mieszkania utrzymana jest w klasycznym stylu, wybierz kominek ekologiczny udający tradycyjne palenisko. Dzięki biokominkowi w obudowie przypominającej tradycyjny kominek wnętrze nabiera nostalgicznego, przytulnego charakteru.
Źródło: Archiwum serwisu
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...