Aranżacja małej toalety: geometryczna mozaika we wnętrzu
W aranżacji małej toalety projektantom udało się zachować konsekwencje projektową. Elementem wyjściowym był geometryczny wzór mozaiki ułożonej na podłodze. Zobacz ciekawy projekt małej toalety skąpanej w szarościach, czerni i bieli.
Autor: Shoko design
Mała toaleta została zaaranżowana w szarościach, bieli, czerni i drewnie. Główną rolę we wnętrzu gra geometryczna mozaika ułożona na podłodze.
W aranżacji małej toalety ściany pomalowano na jasny odcień szarości. Kolor szary pojawia się także na ceramicznych płytkach zastosowanych na ścianie, lecz w nieco ciemniejszej odsłonie. Główną rolę we wnętrzu gra jednak czarno-biała mozaika o geometrycznym wzorze, ułożona na podłodze.
Zobacz też: Geometryczne płytki w aranżacji wnętrza łazienki >>>
Zabudowa karton-gips przy wc umożliwiła schowanie wszystkich nieestetycznych elementów instalacji. Nad nią pojawiła się drewniana szafka z możliwością pojemnego przechowywania. Nad umywalką w toalecie zawisło okrągłe lustro. Pod długim, drewnianym blatem pojawiła się pojemna szafka na przechowywanie.
Aranżacja małej toalety: konsekwencja projektowa
Aranżacja małej toalety jest spójna i konsekwentna. Kolory dominujące we wnętrzu świetnie ze sobą wzajemnie korespondują. Czerń i biel obecna na wzorze mozaiki pojawia się we wnętrzu także pod inną postacią. Taki dobór elementów wyposażenia i dodatków to świetny pomysł, by zachować w projekcie spójność i stworzyć efekt płynnego przejścia kolorystycznego. Każdy detal w toalecie jest dokładnie przemyślany, dzięki czemu we wnętrzu wyraźnie widać konsekwencję projektową.Autor projektu: www.shokodesign.com
Autor: Shoko design
Główną rolę we wnętrzu gra ściana z czarno-białą, geometryczną mozaiką. Czerń i biel pojawiają się w aranżacji także poza wzorem mozaiki. Dzięki temu udało się stworzyć wrażenie płynnego przejścia kolorów.
Autor: Mariusz Bykowski
Współczynnik oddawania barw określa, jak wiernie postrzegamy barwy. Im jest on wyższy, tym barwy są lepiej oddawane. W łazience nie powinien być niższy niż 80%, a dla chłodnych barw światła odpowiedni będzie nawet ponad 90%.
Autor: Shoko design
We wnętrzu zdecydowano się na 1 ciemną ścianę – jest ona jednocześnie wysoką zabudową z możliwością pojemnego przechowywania.
Autor: Anna Rychlewicz