Minipiekarnik elektryczny: testujemy 9 modeli piekarników elektrycznych w wersji mini. Opinie i ceny
Czy warto kupować piekarnik elektryczny w wersji mini? Na co zwrócić uwagę przy zakupie minipiekarnika? Porównaliśmy dla was 9 modeli małych piekarników elektrycznych dostępnych na rynku. Sprawdziliśmy ich ceny i funkcje!
Autor: materiały prasowe
Mini piekarnik ADLER AD 6003. Mini piekarnik kompaktowy. Cechy i funkcje: mini piekarnik wyposażony w 4 elementy grzejne, wykonane ze stali nierdzewnej. Wybór sposobu grzania: dół, góra, dół + góra. Czasomierz do 60 minut. Lampka kontrolna zasilania. Automatyczne wyłączanie po zakończeniu pieczenia poprzedzone sygnałem dźwiękowym.Wymiary: zewn. 37x22,2x20,4 cm; wewn. 25x21,5x15 cmAkcesoria: ruszt, brytfanna do pieczeniaMoc: 1000 WPojemnosc: 9 lCena: 114 PLN
Spis treści
- Zalety małego piekarnika elektrycznego
- Piekarnik elektryczny: czyszczenie
- Galeria zdjęć: nowoczesne wyposażenie i akcesoria kuchenne
- Jakie miejsce wybrać na piekarnik do zabudowy?
Minipiekarnik to urządzenie praktyczne i funkcjonalne. Mniejsze wydanie piekarnika elektrycznego idealnie sprawdzi się w niedużej kuchni, ale będzie też doskonałą alternatywną dla osób, które urządzają swoje pierwsze mieszkanie. Bardziej zaawansowani kucharze docenią mały piekarnik jako dodatkową pomoc w czasie wielkich uroczystości rodzinnych czy podczas przygotowań do świąt. Kiedy stacjonarny piekarnik nie nadąża na kreatywnością kucharza, w pomocnej roli sprawdzi się mobilny piekarnik elektryczny w wersji mini.
Zalety małego piekarnika elektrycznego
Oszczędny: zakup małego piekarnika pozwala oszczędzać, ponieważ zużywa dużo mniej energii niż duże piekarniki.
Sprawdź też: jaki kupić piekarnik do zabudowy >>>
Funkcje minipiekarnika: mały piekarnik elektryczny ma praktycznie nieograniczone możliwości – w mobilnej wersji piekarnika przyrządzimy wszystko to, co można przyrządzić w dużym, stacjonarnym: upieczemy ciasto, pieczeń, pizze, opieczemy na rożnie kurczaka.
Minipiekarnik elektryczny sprawdzi się nie tylko jako dodatkowy sprzęt do pieczenia w kuchni, ale też jako ten podstawowy.
Piekarnik elektryczny: czyszczenie
Czyszczenie małego piekarnika elektrycznego: minipiekarnik łatwiej utrzymać w czystości, jeśli po każdym użyciu go przetrzemy, np. szmatką zamoczoną w roztworze octu i gorącej wody, a potem czystą wodą. Nie zwlekajmy z usuwaniem przypaleń – jeszcze świeże skropmy octem, a po chwili umyjmy wodą z płynem do naczyń. Przypalone jedzenie można też posypać sodą oczyszczoną i spryskać wodą, a po kilku godzinach wytrzeć. By zapobiec trudnym do wyczyszczenia zabrudzeniom minipiekarnika, rozkładajmy na dnie folię aluminiową. Do wyczyszczenia rusztu minipiekarnika przyda się ostra szczotka i gorąca woda z detergentem. Wcześniej można na całą noc zanurzyć ruszt w occie.
Czytaj też: Jak szybko i sprawnie wyczyścić kuchenkę z piekarnikiem?
Galeria zdjęć: nowoczesne wyposażenie i akcesoria kuchenne
Autor: www.decorto.pl
Te urodziwe kieliszki do jajek wykonane zostały z trwałego i lekkiego akrylu. Lekko połyskują, mają przezroczystą nóżkę, rozszerzającą się ku dołowi, futurystyczny, nowoczesny charakter. Są lekkie, a dzięki wytrzymałemu materiałowi, z którego je wykonano, niełatwo je stłuc. Tym samym nadają się również dla małych dzieci, dopiero uczących się jeść samodzielnie.
Autor: Firma Gorenje
AGD zaprojektowane przez Philippe'a Starcka znakomicie prezentują się w przestronnej, nowoczesnej, pełnej światła kuchni.
Jakie miejsce wybrać na piekarnik do zabudowy?
Autor: Mariusz Bykowski
Piekarnik zamontowany pod blatem wyspy w sposób tradycyjny. Czarny kolor obudowy piekarnika do zabudowy idealnie wtapia się we fronty czarnej kuchni.
Autor: Firma Gorenje
Losdówka Gorenje w stylu retro - w kolorze Baby blue, w w aranżacji wielkomiejskiego apartamentu.